HAKKIMIZDA

LİNEART BANYO MOBİLYALARI markasıyla üretimine başladığımız banyo sektöründe üçüncü yılımızı doldurmuş bulunuyoruz. Bu süre zarfında ana ikemiz; sorunsuz, kaliteli ürün ve maximum müşteri memnuniyeti olmuştur.
 

Toplam kalite anlayışıyla tüm ürünlerimizde kaliteli hammadde ve yardımcı malzemeler kullanmayı tercih ediyor ve tüketicinin kullanımına sunuyoruz. Bu yılda mevcut modellerimize ilaveten dört koleksiyonda 14 yeni model ve toplamda 54 modelimizde sizlerin ve tüketicinin beğenisine ve hizmetine sunuyoruz.
 

Banyolar, günlük hayatımızın stresini ve gerginliğini üzerimizden attığımız, ruhumuzu dinlendirdiğimiz,sağlık bulduğumuz, bedenimizi tazelediğimiz evimizin ve kültürümüzün vazgeçilmezi ve en önemli mekanlarından birisidir. Bizler de LİNEART BANYO olarak ürünlerimizde günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak; sizlere konforlu ve ergonomik kullanım sağlayacak, kaliteli ürünler üretmeyi amaçlıyoruz.
 

Bizler LİNEART BANYO ailesi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Yine, daima,hep birlikte olmak dileğiyle...
 

Yaşar ILGIN
LineART Banyo Mobilyaları

LineART Banyo Mobilyaları

LineART Banyo Mobilyaları

LineART Banyo Mobilyaları

LineART Banyo Mobilyaları